UWAGA! Dołącz do nowej grupy Krasnystaw - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Dzieci z Krasnegostawu powitały lato w Rynku Miejskim


W dniu 22 czerwca w Rynku Miejskim w Krasnymstawie miało miejsce radosne wydarzenie, podczas którego dzieci z Przedszkola nr 5 „Bajeczka” uroczyście przywitały lato. Impreza ta przyciągnęła uwagę lokalnej społeczności, stając się okazją do radosnej zabawy i prezentacji talentów najmłodszych. Kolorowe stroje oraz żywe tańce sprawiły, że atmosfera była naprawdę wyjątkowa.

W trakcie wydarzenia małe krasnostawianie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wdzięcznie poruszając się w rytm muzyki. Ich jaskrawe stroje, dominujące w odcieniach żółci, wprowadziły letni klimat rozświetlający całe otoczenie. Dodatki takie jak okulary przeciwsłoneczne, słomkowe kapelusze i czapki tylko podkreślały radość i beztroskę dzieci, które cieszyły się z nadchodzących wakacji.

Na pikniku obecni byli również przedstawiciele władz lokalnych, w tym Burmistrz Krasnegostawu Daniel Miciuła oraz Zastępca Burmistrza Monika Sawa. Wspólnie z Kierownikiem Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Magdaleną Górecką, władze miasta uczestniczyły w zabawie z dziećmi, składając im życzenia udanych i pełnych przygód wakacji. To wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci małych mieszkańców Krasnegostawu oraz ich rodzin.

Źródło: Urząd Miasta Krasnystaw


Oceń: Dzieci z Krasnegostawu powitały lato w Rynku Miejskim

Średnia ocena:4.93 Liczba ocen:6


Zobacz Także